Hea pakkumine

€8.76

Tuule Kellamäng 4 Alumiinium Metallist Torud Retro Puidust Windchime Aed Terrass Rõdu MYDING

Lisa arvustus

body, td, th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a { color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Tuul Kellamäng 4 Alumiinium Metallist Torud Retro Puidust Windchime Aed Terrass Rõdu MYDING Kirjeldus: Omadused:

Õrn ja Meloodiline Heli.See ilus amazing grace tuul chimes on valmistatud alumiiniumist ja täispuidust.Tuule kellamäng on ilus ja mõnus heli, mis aitab leevendada stressi, lõõgastuda usa ja uuesti meile loodus.

Kauakestev Metall Tuul Chimes.Iga torud on ette tuleb lisa akordi, ja heli torud teha ei ole üldse tinny kuid on sügavad ja meloodiline.

Mitmekordne Kasutamine.See on imeline teile kaunistada juures väljas ja sees, nagu aed, aias, terrass ja kodu kujundusest ja lisab ilu ja rahu selleks, et oma tagahoovis aed.

Parim Kingitus Valik ja Dekoratsioonid.Rahulik, meeldiv ja magus heli muusikaline windchimes on suurepärane kingitus teie perele, sõpradele, kes armastavad, ka ideaalne terrass, aed ja kõikjal soovite.

Märkus: Tegelik värvitoon võib olla veidi erinev pilt, mis on tingitud erinevatest jälgida ja valguse mõju.

Kirjeldus:

Materjal: Puit, Alumiinium Torud Metallist

Mõõdud: 27*4cm

Pakett Sisaldab: 1 x Tuule Kellamäng

Märksõnad: õnn rikkuse, jaapani windchime, prindi saalomoni, pilv pop, kivi windchime, hõbe windchime, crack peace, isikliku windchime, antiik windchime, inglise muster
Stiil Kaasaegne
Materjal Metallist
Teema Muusika

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted