Hea pakkumine

€2.88

€4.12

Sulam, Yo-Yo Juhtmeline juhtimine Metallist Professionaalne Yoyo kuullaager Telje ja Ekstra String Ringi Liblikas Yoyo Mänguasjad Lastele

Lisa arvustus

RM12576969914811708

See Yoyo on professionaalne metallist yoyo on kitsas C-laager paigaldatud nii, et meetmed .250 x .250 x .187. See annab parima spin aega ja muudab reageerima, mis tähendab, et ta ärkab üles, kui te puksiiri string traditsioonilise stiili yoyo mängida.Sisaldab ka laia nurgaga C laagri jaoks nonresponsive / allu / mitte tundlik yoyo mängida, kui soovite teha siduvaid trikke kui yoyo ei ärgata üldse ilma koo.

Kui Yoyo on täiuslik kuju ja üleminek koos õhusõidukite hinne 6061 alumiinium ehitus pooleks, ja annab teile pro yoyo kontrolli, mida te otsite, kui sa üritad kõiki oma lemmik kesktase ja edasijõudnud yoyo trikke nagu Jagatud Aatom, Trapets, Topelt või mitte Midagi ja kogu Maailmas.

See on suurepärane mänguasi ja pro yoyo lapsed, plussid, täiskasvanud, algajad ja edasijõudnud mängijad samasugused.See on kiiresti muutunud üheks oma lemmik trikk yoyos ja üks teie lemmik klassikaline mänguasjad.Kuullaager õs õs spin palju pikem kui vana vanaaegseid need, minevikust ja teha see lihtne magada enam.

tema yoyo kivid, kui tegemist on une ajal ja string trikke.See on suurepärane valik, kui otsite yoyos lastele, mis on kõrge kvaliteediga.Lisa see suure jõudlusega metallist yoyo kollektsiooni täna.Yoyo sisaldab kahte yoyo stringid, nii et sa pead lisad, kui üks kannab välja.

Märksõnad: pall laps, liblikas kuld sõrmus, yoyo, professionaalne yoyo, ei reageeri yoyo led, liblikas joonis, 1394 kaabel, mänguasi yoyos, tasu maksta, fret
Vanus 5-7 Aastat
Sugu Unisex
Mudeli Number 866-6712
Läbimõõt 5.6 cm
Omadused Vilkuv
Recovery System Kumer Muster
Hoiatus hoida eemal tulest
Kuju Tiiva Kujuline
Materjal Metallist
Kaabli Pikkus 1m
Trikke 1A

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted