Hea pakkumine

€3.29

€5.05

RUCCESS iminapp DVR Mount DVR Auto Registripidaja Omanik Suckers Radari Esiklaas Mount topsihoidja Auto

Lisa arvustus

RUCCESS iminapp DVR Mount DVR Auto Registripidaja Omanik Suckers Radari Esiklaas Mount topsihoidja Auto

Auto Anti Slip Matt

100% täiesti uus ja kvaliteetne.Magic Anti-Slip Auto Matt Armatuurlaua Kleepuv Pad Telefoni OMANIK Mitte Tõsta Auto Matt Armatuurlaua Kleepuv Pad.Lihtne ja Mugav kasutada.

Funktsioonid

1. Hoidke oma mobiiltelefon, raha, päikeseprillid, iPad või mis tahes muid isiklikke esemeid koos tasasele pinnale. 2. Sile ja läikiv pind, pestav, eemaldatavad ja korduvkasutatavad. 3. See annab super-tugeva jäikusega. 4. Loodud turvaliselt hoida oma digitaalsete seadmete, päikeseprillid, mündid, võtmed, kaardid jne. 5. Korduvkasutatav, eemaldatav, taaskasutatavate ja pestav, kui määrdunud. 6. Lihtne paigaldada.Mingit liimi või magnet vaja. 7. Lihtsalt koht armatuurlaud, keskmine konsool või mis tahes tasapinnale auto.Nagu järgmine, stick anti-slip matt seinal.See mahub oma mobiili, võti, raha, ja nii isiklikke asju, isegi kui see on sirge seina.

Märksõnad: cam kriips, radari detektor, car dvr omanik, dvr omanik, dvr iminapp, kaamera iminapp metallist, laua telefoni mount, dvr ruccess ld200, riiul bracket auto, klaasi kinnitused
Feature2 topsihoidja auto
Feature1 iminapa dvr
Feature6 Iminapp hoidik
Feature10 registripidaja mount
Materjali Tüüp plast
Feature7 registripidaja omanik
Feature3 omanik dvr
Feature8 iminapa jaoks diktofon
Feature5 auto kaamera omanik
Feature4 suckers radari
Feature9 mount dvr
Paigutus Päikesesirmi külge

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted